Říjen 2008

Jesse McCartney fotky

25. října 2008 v 17:57 | Barunka |  celebrity
Ryby žena

23. října 2008 v 19:46 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Odpoledne je pro vaše vnitřní myšlenky zajímavá situace. Zdá se, že už cítíte, že díky Slunci a Marsu pro vás přichází rušné, ale příznivější období. Proto byste dnes neměly podceňovat žádnou situaci, kdy se vám může podařit získat lepší kariérní postavení a zároveň vylepšit finanční krytí vaší osoby.

Partner/kamarádky: Začínáte být více sami sebou i v práci, vypadá to pěkně i pro partnera, který na vás teď více spoléhá.
Nákupy: Dnes o nákupech jednáte kdykoliv, ale nejlépe někdy k večeru s dětmi, které vám mohou účinné pomoci.
Krása a fit forma: Začínáte být zdravější, hlavně ženy s problémy s hlavou a stavem kůže mohou svůj stav aktivně vylepšovat.
Sex: Jste dnes možná až příliš eroticky disponováni. Chybí vám ale rafinovaná milostná jemnost, jak ví Venuše.

Ryby

23. října 2008 v 19:45 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Měla by se výrazně zlepšit vaše fyzická kondice. Využijte toho a zkuste dohnat vše, co jste zameškali v minulých dnech. Trochu více byste se měli věnovat partnerovi. Vymezte si alespoň dvě hodinky, kdy s ním proberete všechny záležitosti, které je nutné vyřídit, prohovořit, rozhodnout.

Práce: Pokud porozumíte svým představám, dostaví se velký pracovní úspěch.
Vztahy: Nemusíte se hádat ani soupeřit, ti druzí jsou přátelé na stejné straně.
Peníze: Neváhejte a čiňte, jinak vás netrpělivost odvede z cesty za bohatstvím.
Zdraví: Žijte a nechte žít. To vám vzkazuje vaše zdraví. Dejte si heřmánkový čaj.
Tip na dnešní večer: Představujete si, že večer by mohl být společný a rodinný. Pokud se vám to podaří omezit jenom na krátkou večeři, mohlo by to proběhnout bez závad a vy byste mohli být také spokojení, co říkáte? Nemusí zkrátka pršet, stačí, když kape!


Vodnář žena

23. října 2008 v 19:44 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Pro dnešek už se situace trochu problematizuje, Slunce vám přináší nejistotu. To ale neznamená, že byste se teď neměly vnitřně cítit silně. Mars přechází přes vašeho vládce, což tvůrčím lidem umožní zapůsobit nejlépe na firemní, nebo i jiné publikum. Váš vliv dokáže být skutečně intenzivní, i erotický.

Partner/kamarádky: Umíte působit na lidi, se kterými se bavíte, i kterým předvádíte svůj um, tak se jednoduše dokážete spřátelit.
Nákupy: Máte zajištěnou pozici, něco peněz můžete investovat do koupelny, jděte se podívat do sanitární prodejny.
Krása a fit forma: Příznivě se pro dnešek ukazují vaše intenzivní snahy v posilovně, ale dnes spíš jen odpočívejte při masírování.
Sex: Dnes večer možná trochu více přemýšlíte nad vztahy, ale přece jenom se dokážete pobavit s partnerem.

Vodnář

23. října 2008 v 19:44 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Čas strávený v zaměstnání, ve škole, ale i doma u televize se pokuste minimalizovat. Raději běžte na procházku, sportujte. Vyhnout se pokuste alkoholu. I malé množství vašeho oblíbeného alkoholického nápoje, včetně piva, vám může způsobit nepříjemné zdravotní problémy. Z jídelníčku byste měli vyloučit pokrmy kořeněné a mastné.

Práce: Bylo by fajn slovo práce, i práci jako takovou z vašeho života vymazat.
Vztahy: Odpoledne budete vášniví, na druhé straně se spokojíte i se slabšími city
Peníze: Zimní dovolenou si můžete koupit dneska, mohou vás však také lákat ještě pláže.
Zdraví: Nesmíte jen tak zahálet. Cvičte a naberete svaly a lépe budete pracovat.
Tip na dnešní večer: Převážná většina Vodnářů je se svojí podstatou velice pyšná na svoje znamení. Často proto zapomínají tlumit vlastnosti, které jim škodí. V žádném případě by vám to však dneska večer neubralo na důstojnosti, to mějte na paměti

Kozoroh žena

23. října 2008 v 19:43 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

I když se teď vaše city zajímavě proměňují, přece jenom vám díky Luně nechybí ohledně stavu domácnosti správné rozhodnutí. Nejdřív máte pocit náročnosti, pak se ale všechno zase obrací a najednou díky Plutu dokážete jasněji přemýšlet a dobře se ukazuje finanční perspektiva do budoucna.

Partner/kamarádky: Máte zvláštní den, ale odpoledne se chováte lépe a taky i diskrétněji, proto je vám dobře s kamarádkami.
Nákupy: Cítíte, jako byste měly být na někom závislé, ale váš obrat se lepší, proto si víc dovolujete i během nákupů.
Krása a fit forma: Váš zdravotní stav zlepšuje vaše nervy v trávicí soustavě, lépe vylučujete nejen díky přísunu zdravé vlákniny.
Sex: Tento večer můžete být obrácený na partnera, cítíte potřebu udělat správné sexuální a citové rozhodnutí.

Kozoroh

23. října 2008 v 19:42 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Vypadá to, že se o vás pokouší zimní spánek. Ani dnešní den nebudete příliš čiperní. Všechny úkoly zvládnete jen s dvojnásobným úsilím, než je běžné. Únavu a tělesné vyčerpání budete pociťovat přímo hmatatelně. Příčina nevězí v nemoci, ale ve špatné životosprávě. Váš organismus patrně trpí nedostatkem vitamínů, nezbytných minerálů a stopových prvků.

Práce: Není třeba si dělat zbytečné starosti ohledně vaší práce. Máte před sebou i jiné dny.
Vztahy: Vyžadujete svobodu a máte dost energie potřebné k tomu, abyste jí dosáhli.
Peníze: Nepříznivé období vstoupit do spolupráce se vzdušným živlem, odložte toto rozhodnutí.
Zdraví: Věnujte se svému dechu. Dělejte jen to, na co vám dech stačí.
Tip na dnešní večer: Snažíte se činit vše, co je ve vašich silách, a vždy se vám zdá, že vám chybí jenom potřebný krůček ke štěstí. Někdy je dobré být v klidu, když víte, že kráčíte po cestě, která ke štěstí tak i tak vede. Dovolte si to právě dneska večer.


Střelec žena

23. října 2008 v 19:42 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Dnešek můžete prožívat intenzívně. Může se toho dost odehrát jak ve vašem milostném životě a díky Luně při cestě někam za obchodem, taky ve vaší kanceláři. Každopádně dnes váš život proběhne pozitivně a lidé kolem vás vám dodají pocit, že jste pro ně důležité. Vy se na ně můžete spolehnout.

Partner/kamarádky: S rodinou a blízkými máte intenzivnější propojení než před týdnem, snažte se převést vztahy do přátelských.
Nákupy: Dnes s penězi nakládáte dobře a taky je umíte ukládat nejen na firemní účty, ale vydělávat na internetových aukcích.
Krása a fit forma: Máte lepší pocit z vlastní dýchací soustavy a taky cítíte spokojenost se stavem zad, pokračujte v uzdravování.
Sex: Tento večer asi bude více probíhat tam, kde je vám dobře, můžete se setkat s vaším partnerem v posteli.

Střelec

23. října 2008 v 19:41 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Příliš pracovně naladěni nejste. Je-li to jenom trošku možné, vezměte si alespoň jednodenní dovolenou. A tu celou prospěte. Musíte-li do zaměstnání, budete, i když s otevřenýma očima spát. Vhodná není ani návštěva společenských akcí. Ať půjdete kamkoli, budete se nudit.

Práce: Nechte věcem volný průběh a možná se ještě velmi dobře pobavíte.
Vztahy: Můžete se skvostně pohádat se svými nejbližšími o domácí práce.
Peníze: Chce-li si od vás někdo půjčit peníze, vždy vyslyšíte žádosti a prosby druhých.
Zdraví: Nevyplatí se vám pokoušet svou výdrž, či jinak hazardovat se svými limity a hranicemi.
Tip na dnešní večer: Vaše nálada bude i po celý dnešní večer značně proměnlivá. Na druhou stranu je však pravda, že jste skvělí vypravěči, a tak se nenechte dlouho přemlouvat a vezměte otěže zábavy do svých rukou.


štír žena

23. října 2008 v 19:40 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Využijte materiálních výhod při práci ve skladech, či obchodech. Záříte jako obchodní zástupkyně nebo i servírky, tak i v milostných záležitostech se svým drahým partnerem. Večer se cítíte více srdečně a ještě díky Slunci rozvíjíte vlastní zábavnost a schopnost užívat si sympatické atmosféry.

Partner/kamarádky: Dokážete na všech objevit přednosti a co vás s nimi spojuje, kamarádky ale po zábavě čekají na vaši empatii.
Nákupy: Dnes využijte situace spojené s materiálními výhodami, hlavně obchodní zástupkyně mají možnost slev.
Krása a fit forma: Máte posílenou vlastní vitalitu a chuť jednat rychle, čehož využijí druzí, aby vám prodávaly hlavně zvláčňující krémy.
Sex: Vše se v partnerství dnes událo náhle a vy musíte umět rychle reagovat. Může to ale být skutečné potěšení.

štír

23. října 2008 v 19:39 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Úspěchy by měli slavit mnozí z těch, kteří hledají partnera. Možná ho objevíte snadněji, než by vás kdy napadlo. Nečekejte však, že zazvoní u vašich dveří. Odložte ostych a nebojte se něco podniknout. Padne-li vám někdo do oka, využijte svého důvtipu a oslovte ho.

Práce: Odmítáte být něčí hračkou, přitahují vás mocní, silní a autoritářští jedinci.
Vztahy: Můžete se setkat s člověkem, který vám vytkne váš vztek a nervozitu.
Peníze: Jste štědří ke druhým, očekáváte však, že se ostatní zachovají stejně.
Zdraví: Vyhýbejte se jakékoli námaze a nepouštějte se ani do žádné sportovní činnosti.
Tip na dnešní večer: Ještě jste neřekli poslední slovo a už vám ho někdo vzal, což vás permanentně rozčiluje a popouzí. Nedávejte však svoji autoritu všanc a vytrvale si obhajujte své, i když ve vás převládá přesvědčení, že je všechno už ztracené.


Váhy žena

23. října 2008 v 19:38 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Je zvláštní, že když jste vyřešily dlouhotrvající problémy, tak se znovu zdá, že máte psychické zábrany a tvoří se vám nejasné představy. Tedy, pořád jste plné rozhodnosti a navíc dopoledne se vám díky Luně příjemně cestuje a komunikuje s vašimi blízkými, ale odpoledne vás čeká vydatnější práce.

Partner/kamarádky: Jste sice plné sympatií k šéfovi, ale vaše pocity se poměrně mění, když vám o něm něco poví kamarádky.
Nákupy: Máte sice cosi finančního vyřešeno nejspíš i se sourozenci, ale musíte šetřit i nadále, to platí i pro nákupy.
Krása a fit forma: Dnes máte problémy s lymfatickým systémem, a proto jste nespokojené, ale úprava vlasů vám dá potěšení.
Sex: Ještě, že se díky planetám duševně cítíte tolik volné a tělesně svobodné, to přeje vašemu milování.

Váhy

23. října 2008 v 19:38 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Raději se nepouštějte do žádné činnosti, která by vyžadovala vaše maximální duševní nasazení. Vy se budete spíš než soustředěností a koncentrací na věc vyznačovat roztěkaností a nemožností souvisle promluvit o něčem, co znáte jako své boty.

Práce: Očekává vás něco nového, překvapivého, o čem nemáte tušení.
Vztahy: Dnes si potrpíte na romantiku a dobrodružství, které hledáte i v lásce.
Peníze: Touha po pohodlném životě vás svádí utrácet více, než si můžete dovolit.
Zdraví: Budete se muset rychle rozhodnout, jak a kudy dál. Nikdo to za vás nevyřeší.
Tip na dnešní večer: Dnes večer je u vás zaděláno ze značného pracovního náporu na nervové zhroucení. Nebuďte jak tělo bez ducha, vždyť se dokážete pružně a vesele přizpůsobit každé situaci a vytěžit z ní maximum.


Panna žena

23. října 2008 v 19:37 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Nebojte se vyjadřovat myšlenky, na které myslíte dlouhou dobu, ale mělo by to zůstat ve firmě. Zamilované si asi užijí zajímavých dárků do kanceláře. Velmi byste si v restauraci pochutnaly na steaku, ale i doma si můžete krásně prostřít a díky Marsu se pobavit se společností milých lidí z okolí.

Partner/kamarádky: Umíte se bavit v rámci rodiny, rády s ní dobře pojídáte a debatujete. Partner vás touží něčím potěšit.
Nákupy: Pocity zajištění z vás dělají spokojeného tvora, máte ale spíš smysl pro šetření, dokonce se necháte i pozvat.
Krása a fit forma: Máte možná problémy se žaludkem, proto si dejte pozor na pobyt v kuchyni a stálé ochutnávání jídla ostatním.
Sex: Pokud máte s partnerem porozumění a dobře se vám vypráví, nepotřebujete nic řešit a dostanete se i k sexu.

Panna

23. října 2008 v 19:37 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Zdá se vám, že o vás nikdo neřekne nic hezkého, že vás nikdo zkrátka nemá rád a že nejste ve svých schopnostech doceněni. Je to ovšem i vaše chyby, uzavíráte se do sebe a čekáte na ostatní, až dorazí k vám a objeví netušený poklad. Pokud budete i nadále oblažovat své okolí chladnými pohledy, nikomu se nezalíbíte.

Práce: Nebuďte tolik důvěřiví slibům druhých lidí a raději více důvěřujte svým instinktům.
Vztahy: Nesmyslná řešení, ke kterým jste dospěli, vám budou rozmlouvat ostatní marně.
Peníze: Požádá-li vás Býk o zapůjčení určitých financí, bez obav mu můžete vyhovět.
Zdraví: Pozor na případné zdravotní následky stresu a pracovního vypětí.
Tip na dnešní večer: O zrozencích vašeho znamení, se často tvrdí, že dokážete velice přehnaně reagovat ne téměř každý osobní útok. Na odražení podobného napadení vám potom žádný argument není cizí, i když přitom často víte, že kritika do vlastních řad není myšlena ve špatném duchu.

Lev žena

23. října 2008 v 19:36 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Luna už přechází do znamení Panny a je ve spojení s vaší vládnoucí planetou, takže je jisté, že zaměstnankyně služeb mezi vámi si můžou velice příjemně užívat bez toho, aby očekávaly menší klientský ruch. Máte dobrý pocit z lidí a jejich hemžení, cítíte větší závan pro sebe příznivé energie.

Partner/kamarádky: Máte rády veselý pohyb a kontakt s kamarádkami, máte rády dobré vtipy a dokážete se bavit hlasitě.
Nákupy: Dnes můžete slušně vydělávat na tom, jak se lidé snaží pobavit a nakupovat věci, které ani vůbec nepotřebují.
Krása a fit forma: Zlepšuje se stav vašich svalů, ale taky dosti namáhaná cévní soustava. Nebojte se jít na masáž obličeje.
Sex: Určitě se brzy ozvěte vašemu partnerovi, abyste ukázaly, na jakém srdci vám především záleží. Potřebujete lásku.

Lev

23. října 2008 v 19:35 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Zbavte se veškerých pochmurných myšlenek a vyrazte si z kopýtka, ať se psychicky trochu zotavíte. V práci rozhodně nepobývejte déle, než je nezbytně nutné. Pokud se chystáte popíjet větší množství alkoholu, chroupejte večer před spaním zelí, aby se váš organismus posílil.

Práce: Ve vlastním zájmu byste měli volit práci, která vyžaduje méně energie.
Vztahy: Ke svému údivu zjistíte, že jsou na světě i lidé, kteří o vás mluví hezky.
Peníze: Láska k penězům a luxusu se může také změnit v jistý druh chamtivosti.
Zdraví: Všechno má své hranice a vaše fyzické fondy nejsou nevyčerpatelné.
Tip na dnešní večer: Vaše celková situace neukazuje na pronikavé zlepšení ve finanční oblasti. Avšak přání v citové oblasti, kterých také není málo, by hvězdy bezesporu alespoň částečně mohli splnit. Do čeho se tedy vrhnete raději?Rak žena

23. října 2008 v 19:34 | Barunka |  horoskopy

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Více štěstí dnes budete mít ve finanční oblasti, ale pořád vám chybí nálada na spojení s cizinou. Tak skrze Slunce prozatím sněte o blahu a klidu domova. Večer se vám situace projasní a vy si uvědomujete, že můžete být jako osoby šťastnější, pokud nebudete samy proti svým rodičům bojovat.

Partner/kamarádky: Nevěřte osobám, které se chovají a jednají jenom s povrchní nadřazeností, raději se spoléhejte na hlubiny.
Nákupy: Máte rády, když přijde možné štěstí třeba v podobě vašeho zájmu obchodovat s krásou, zajímejte se o to.
Krása a fit forma: Vaší předností je schopnost prožívat pravidelné zdravotní prohlídky s úsměvem, podobné je to i při kolektivních sportech.
Sex: Tento večer není obyčejný. Máte příjemný pocit a umíte jít až do hloubek vaší kůže a především samotné duše partnera.

Rak

23. října 2008 v 19:33 | Barunka |  horoskopy

Horoskop na čtvrtek 23. 10. 2008

Čeká vás jednání s úřady, což je něco, co vám vyloudí bolestný vzdech z hrudi. K úředníkům žádnou důvěru nechováte. Nic naplat, pokud celou záležitost nemůžete odložit na jindy, musíte se obrnit trpělivostí; při jednáních je třeba se za každou cenu mile usmívat.

Práce: Hrne se na vás spousta práce a vy nevíte, kde dřív začít. Odpočiňte si a pak se rozhodněte.
Vztahy: Je možné, že vás udivuje váš partner, který je pozorný a daří se mu víc, než dobře.
Peníze: V oblasti finanční vám štěstěna přeje a vy si můžete trochu zahýřit, co říkáte?
Zdraví: Pokud to jen trochu půjde, jděte dříve spát. Zbavíte se tak nahromaděné únavy.
Tip na dnešní večer: Když budete vůči druhému z vašeho znamení, vystupovat z pozice síly, netěšte se na velký úspěch. On se totiž nejdříve rozpláče a pak si vše udělá po svém. Máte možnost své jednání včas promyslet.

Blíženec žena

23. října 2008 v 19:32 | Barunka

Horoskop pro ženy na čtvrtek 23. 10. 2008

Lidem není úplně jedno, jak myslíte vlastní nápady s reorganizací vašeho podniku a firmy, všechno vysvětlujte. Pro vás se dnes šéf díky Luně může stát kariérním hybatelem, budete si taky muset více všímat lidí chodících po ulicích. Máte poměrně složitý problém vyjadřovat se dnes v cizím jazyce.

Partner/kamarádky: Musíte se dívat na lidi kolem sebe a ne být hlavou ve hvězdách, tak dosáhnete lepšího porozumění i pro sebe.
Nákupy: Bude lepší, když vlastní nápady vložíte do rukou finančních odborníků, kteří vám s nákupy dobře poradí.
Krása a fit forma: Může se vám stát, že vaše stehna si ublíží při vydatném plavání, proto bude lepší sportovat na souši, kde vyniknete.
Sex: Nepronášejte příliš kritiky na partnerův milostný styl, dnes by to mohlo mít zvláštní důsledky, které nechcete.