Ráno, když vstanu....

9. února 2009 v 12:12 | Barunka |  Valentýnské přání
Ráno, když vstanu, lehce láskou vzplanu, večer, když usínám, sny o Tobě mám. Slyšet hudbu je jako poslouchat Tvou mluvu. Jsi krásná jako růže, která právě rozkvétá. A dotknout se Tě může jen ten, kdo k nebesům sám vzlétá. Když vidím, jak se směješ, mé srdce se krásou rozplývá. Když mluvíš, svým hlasem pěješ, teď přeji Ti krásného Valentýna!

Valentýnku, moje lásko, tobě já dnes posílám, aby jsi věděla, že já stále pro tě v srdci místo mám.

Lásko, dnes je Valentýn a chci ti říct, že jsi mi vším. Jsi mi vším, co mám, co já ti jen k tomu Valentýnu dám? Dárek to nebude, dárky neukážou, co k tobě cítím, dám ti sama sebe, ať vidíš, jak láskou k tobě svítím. Já vím, že to už víš, ale stejně chci ti být pořád blíž a blíž. Lásko, já miluji tě!

Na svatého Valentýna jenom já a žádná jiná, nechci přát Ti to co jiní, každý lásku jinak míní. Já přeji Ti, co šeptá srdce, neříká se mi to lehce, já životem chci s tebou jít, oporou i štěstím být, tvé srdce navždy u sebe mít a za láskou svou si tak jít.

To Ti chci k Valentýnu ze srdíčka přát, ať se vždycky najde někdo, kdo umí mít rád. Pokud možno - žena by to měla být, co by všechno uměla pochopit, která by Ti dokázala, že je důvod se smát, která by Tě naučila znovu důvěřovat a nebát se milovat...

Krásného Valentýna, andílku, a nejen Valentýna, ale celý život. Jsem s Tebou moc šťastná a moc Tě miluju. Bez Tebe by můj život neměl smysl. Chci Tě, lásko, úplně celého!

Krásného Valentýna chci ti přát, aby jsi věděla, že tě mám moc rád. Miluji tě čím dál víc, ke štěstí nepotřebuji jinak nic. Než jen tebe, lásko má. Miluji tě!

Chci plout s Tebou plání lásky, unášet se větrem v dál a umazávat tomu vrásky, kdo života se nerad vzdal. Krásného Valentýna, čumáčku.

Láska voní, láska hladí, láska všechny zvony rozezvoní. Láska žije v srdci mém, láska je i v srdci Tvém. Láska krásná přišla k nám, drž ji pevně, ráda Tě mám. Krásného Valentýna.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 9. února 2009 v 12:24 | Reagovat

Moc hezké přání možná taky něco pošlu někomu!A celý blog je nádherný!

2 ja ja | 14. února 2011 v 9:11 | Reagovat

takze za 1:
tohle si napsala ty
2:
tento web je hroznýýýýýýýýýýýý radši ho zruš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama